Kurs Budowanie Oferty i Sprzedaży w branży projektowej

Dołącz do kursu
Menu Closer

To normalne, że czasem
czujesz, że kręcisz się w kółko.

To zupełnie normalne, że Twój biznes nie jest idealny, że nie wszystko zawsze idzie jak po maśle, że czegoś nie wiesz.

Nie tylko jako architekci, ale przede wszystkim jako przedsiębiorcy, czujemy niesamowitą presję. Czujemy, że powinniśmy zarabiać milion dolarów, a jeśli tego nie robimy (albo nie jesteśmy na autostradzie do tego celu), to znaczy, że coś jest z nami nie tak. Że mamy za słabe projekty. Że trzeba było iść na etat.

 

Zdaję sobie sprawę, że to nie jest popularny początek – ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zacząć od tego wirtualnego poklepania Cię po ramieniu. To, gdzie jesteś teraz, jest w porządku. Ty jesteś w porządku.

Biznes Architekta

PODNIEŚ SWOJE KOMPETENCJE

Biznes Architekta to miejsce, w którym zaprojektujesz zyskowną firmę.

Projektowanie to jedynie część biznesu. Uwielbiamy nasz proces twórczy, wolność, niezależność i zadowolenie klienta z osiągniętego efektu. Jednak często zapominamy, że to, co robimy, rządzi się tymi samymi prawami, co każdy inna firma i niestety wymaga od nas czegoś więcej, niż tylko dopieszczonych projektów.

 

Skąd to wiem? Branżę znam od środka. To są problemy, których sama doświadczyłam – ciężkie współprace, praca do późnych godzin i bardzo niskie stawki, które okazały się w branży wręcz standardem.

 

Właśnie dlatego stworzyłam Biznes Architekta – miejsce, w którym można uzyskać wiedzę i kluczowe umiejętności niezbędne do prowadzenia biznesu projektowego. I głównie do niego.

Społeczność

Biznes Architekta

Biznes Architekta - Zadowolonych
Zadowolonych

klientów

Biznes Architekta - Szkolenia i kursy
Szkolenia i kursy

stworzone dla naszej branży

Biznes Architekta - Społeczność projektantów
Społeczność projektantów

i możliwość wymiany doświadczeń

Biznes Architekta - Webinary, live’y i mastermindy
Webinary, live’y i mastermindy

pełne wiedzy i inspiracji

JAK ZACZĄĆ?

Cel, mentor i otoczenie.

To trzy kluczowe czynniki, które doprowadziły mnie do mistrzowskiego poziomu w sporcie. Dzisiaj przekładam receptę na sukces sportowy na biznes, ponieważ te obszary mają wiele ze sobą wspólnego.

 

Wierzę w to, że jesteś sumą ludzi, którymi się otaczasz i Biznes Architekta jest tego odzwierciedleniem. CEL, MENTOR i OTOCZENIE W BIZNESIE. Tutaj wspieramy się, razem rozwijamy, podnosimy sobie poprzeczkę  i w ten sposób wygrywamy na rynku <3

Biznes Architekta
Biznes Architekta

Dagmara Drozd-Piwnicka

Z wykształcenia architekt wnętrz z międzynarodowym doświadczeniem, będąca wice-mistrzynią świata dwukrotną mistrzynią europy w BJJ, która uczy na bazie swoich doświadczeń tego, jak walczyć o sukces w biznesie.

 

Od ponad dekady w branży projektowej, rynek polski i norweski. Blisko 10 lat związana z rozwojem osobistym. Od ponad dwóch lat tworzy szkolenia biznesowe dla branży projektowej. Obecnie pogłębia swoje kompetencje biznesowe i zarządcze na prestiżowych studiach MBA.

 

Zapraszam do mojego Biznesu Architekta.
Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie wiatrem w żagle!

Sklep

Kto jeszcze za Architektem stoi?